Používaním stránok prevádzkovaných Gwent s.r.o. súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

súhlasím Viac informácií
12. 9. 2016

Na zdravých vzťahoch nám záleží. Spoločnosť GWENT je opäť hrdým partnerom jedinečného podujatia Beh Susedov, ktoré znova po roku posilní nielen vaše telo a fyzickú kondíciu, ale hlavne ducha spolupatričnosti, vzájomnej pomoci a predovšetkým dobrých medziľudských vzťahov. 

Máte radi, keď je to v pohybe? Tak si zabehnite so svojimi blízkymi či známymi po skvelé zážitky a nové priateľstvá. V areáli parku Zálesíčko blízko Bratislavy sa už 17. septembra 2016 uskutoční 4. ročník výnimočnej akcie pre veľkých aj malých nadšencov športu, ako aj všetkých, ktorí chcú mať k sebe zas o čosi bližšie.

gwent behsusedov 2

Prihláste sa a poďte si pomerať svoje sily a výdrž alebo príďte povzbudiť vašich susedov na Beh Susedov 2016 pod záštitou obce Zálesie a Občianskeho združenia Naše Zálesíčko. V príjemnom prostredí na vás čaká bohatý sprievodný program, hry a množstvo aktivít pre deti aj rodičov, osviežujúce nápoje a chutné občerstvenie. Viac informácií s kompletným programom a prihlasovacím formulárom nájdete na oficiálnej stránke podujatia www.behsusedov.sk.

Manuál začínajúceho podnikateľa

Stiahnite si e-book zdarma

Chcem e-book

Business calendar

Download to your mobile phone unique application,
with which you will never forget the tax liability.

Application Business
calendar can be found at: